jak sprzedac auto po kolizji pomóżcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fisiu2002

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 07 Gru 2008, 15:10    Temat postu: jak sprzedac auto po kolizji pomóżcie Odpowiedz z cytatem

Witam Mam taki problem ponieważ jakies dwa tygodnie temu rozbiłem swojego forda fieste i otrzymałem odszkodowanie z ubezpieczalni ktora uznała szkodę całkowitą. Wrak pojazdu chciałbym sprzedać i mam nawet klienta i tu rodzi sie pytanie a mianowicie czy moge sprzedac auto jeżeli dowod rejestracyjny został zatrzymany przez policję i wystawione pokwitowanie bezterminowo?? Czy to wystarczy do sprzedaży auta?? czy musze miec cos jeszcze??Pomożcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
matiz

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 80
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: HYUNDAI GETZ. 1,1 2007
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 29 Gru 2008, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM MYSLE ZE WYSTARCZY POKWITOWANIE BO PO NAPRAWIE MOZNA SIE UBIEGAC O ODDANIE DOWODU JESLI ZROBI SIE PRZEGLAD TECHNICZNY TEZ TAK SPRZEDALEM RENO PO WYPADKU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Andrzej.t

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 463
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: sprzedałem auto
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 30 Gru 2008, 02:45    Temat postu: Re: jak sprzedac auto po kolizji pomóżcie Odpowiedz z cytatem

fisiu2002 napisał:
Witam Mam taki problem ponieważ jakies dwa tygodnie temu rozbiłem swojego forda fieste i otrzymałem odszkodowanie z ubezpieczalni ktora uznała szkodę całkowitą. Wrak pojazdu chciałbym sprzedać i mam nawet klienta i tu rodzi sie pytanie a mianowicie czy moge sprzedac auto jeżeli dowod rejestracyjny został zatrzymany przez policję i wystawione pokwitowanie bezterminowo?? Czy to wystarczy do sprzedaży auta?? czy musze miec cos jeszcze??Pomożcie


Witam,
Sporządź umowę kupno-sprzedaży nie samochodu lecz części do auta lub umowę jako samochód po wypadku czy też kolizji drogowej. w postanowieniach dodadtkowych napisz jakie dokumenty załączyłeś do umowy.
powinno byc OK.
_________________
XXX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group