POdswietlenie tablicy rozdzielczej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiulka7777

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1

Posiadane auto: MB W 168,1600,1998
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 18:57    Temat postu: POdswietlenie tablicy rozdzielczej Odpowiedz z cytatem

Witam,jestam nowa na tym Forum.czy ktos wie jak wymienic zarowki w desce rozdzielczej mojej 160-ki?
pozd
Asiulka7777
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dmf

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 282
Skąd jesteś (miejscowość/region): Świetokrzyskie

Piwa: 3/0
PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Asiulka 7777 w gronie posiadaczy malego wozidelka jestes tu nowa wiec ci podpowiem - zaczym napiszesz o swoim problemie nowy temat najpierw poszukaj czy ten temat nie byl juz opisywany bo wlasnie tak jest w tym przypadku poszukaj a napewno znajdziesz bo posty sie powtarzaja i forum sie zasmieca.Podswietlanie tablicy bylo opisywane calkiem niedawno.Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
se@l

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 87
Skąd jesteś (miejscowość/region): ze wsi
Posiadane auto: CLA, Pilot, Ranger i inne
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.kozak-k.net84.net/
temat nr 6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
waldas

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 41

Posiadane auto: a140
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja zadam pytanie. Jakoś nie mogę się doszukać. Jakie zarówki są w a klasie do podświetlenia licznika R5 czy T5 ???
_________________
Waldas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
miniut

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 156
Skąd jesteś (miejscowość/region): POMORZE
Posiadane auto: AL170
Piwa: 3/0
PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te żarówki to najmniejsze bańki szklane 12v 1,2W- T509 - symbol Boscha-
Do wymiany dobrze zaopatrzyć się w pinsetę lub stary długopis z którego można wypiłować nasadkę na oprawkę żąrówki - są dość głęboko osadzone i jest trochę zabawy z osadzeniem ich spowrotem- ja posłużyłem się nasadką nr8 i się udało.
W wersji samochodu po 2001 r licznik rozbiera się trochę inaczej niż opisane jest to w instrukcji Kozaka - o wiele prościej i szybciej
opisane po angielsku pod linkiem
http://www.aclassinfo.co.uk/mypage.45.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Wto 16 Gru 2008, 17:31    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group