citroen c3 2009r lusterka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robertj07

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): kato
Posiadane auto: c3
Piwa: 0/3
PostWysłany: Sob 10 Mar 2018, 12:37    Temat postu: citroen c3 2009r lusterka Odpowiedz z cytatem

Witam
Problem polega na tym,że nie rokładają się lusterka,gdy otwieram auto poprzez pilota,dzieje się to nie zawsze lecz przewaga jest na nie otwieranie lusterek,
miałem kiedyś z tym problem to podpiąłem cytrynę C3 pod komputer w serwisie i było do wymiany przekażnik.Dokonałem tego lecz po dwóch latach dzieje się to samo,znów lusterka trzeba składać ręcznie bo nie zawsze się otworzą.Chciałem dodać że jak wyłaczam auto na kluczyk (zamykanie) lusterka się składają.Co może być przyczyną,ze tak się dzieje w takim krótkim okresie czasu,przecież nowy przekażnik w ciągu 2lat to chyba za krótki okres ???
Czy jest ktoś w pobliżu ślaska z komputerem i kablem Lexia aby wyłaczyć całkowicie te lusterka? oczywiście za opłata ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group