Zablokowany przekaźnik świateł mijania.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
petarda

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 1360
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdańsk
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,9 16V
Piwa: 57/9
PostWysłany: Pią 09 Mar 2018, 10:21    Temat postu: Zablokowany przekaźnik świateł mijania. Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
poprzedni właściciel auta po zakupie zlecił zrobienie przeróbki instalacji aby po włączeniu zapłonu cały czas były włączone światła mijania niezależnie od wyłącznika na manetce, od pewnego czasu po odpaleniu auta nie przygasa podświetlenie deski tak jak wcześniej przy włączonych światłach tylko trzeba przekręcić wyłącznik na manetce.
Chciałbym to przywrócić do stanu fabrycznego ale nie mam pojęcia co zostało zrobione, który przekaźnik jest od świateł.
Wszelkie sugestie mile widziane.
_________________
|
Jak opuścić kopary biedakom?
Zajechać na stację limuzyną BMW 745 full wypas, wysiąść z gracją...
... i zatankować gazu za 50 zeta Smile)
full lans Smile)
|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gimak

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowy Sącz
Posiadane auto: corolla E12, 1.4 vvt-i, 2004, LPG-Prins
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 09 Mar 2018, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to w corolli nie ma oryginalnych przekaźników do świateł. W mojej też mam założony automatyczny włącznik/wyłącznik świateł pozycyjnych i mijania. U mnie znajduje się on przy bezpiecznikach w kabinie. U mnie on nie ma żadnego wpływu na przyciemnianie oświetlenia deski. Oświetlenie deski automatycznie się przyciemnia jak zapalą się światła pozycyjne. Pytanie więc czy automat działa (załacza/wyłącza) światła pozycyjne. U mnie ten automat po jakimś czasie nawalił - nie wytrzymał w przekaźnik 10A załączający światła, bo przy załączeniu świateł drogowych szło przez niego ok. 20A. Jak on padł to nie nie miałem świateł z automatu tylko ręcznie musiałem je załączać i wyłączać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group