Opis przekaźników potrzebny - Thalia 1,4 2003 8v lpg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek8

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rybnik
Posiadane auto: Thalia 1.4 8v 2003 r. LPG
Piwa: 0/3
PostWysłany: Czw 08 Mar 2018, 21:18    Temat postu: Opis przekaźników potrzebny - Thalia 1,4 2003 8v lpg Odpowiedz z cytatem

Witam!
Szukałem w google po polsku i angielsku opisu przekaźników w Thalii lub Clio do mojego auta, ale nie znalazłem. Brak schematu lub zdjęcia podobnego rozłożenia przekaźników.
Chcę zidentyfikować przekaźniki, szczególnie brązowe 20A. Ale za pozostałe przekaźniki i bezpieczniki będę też wdzięczny.
Prawdopodobnie przekaźnik klimatyzacji nie działa, chcę wiedzieć, który to, ale też jakich ma sąsiadów.
Może ktoś ma schemat instalacji, z której udałoby się wyczytać rozmieszczenie przekaźników i co jest podłączone, do którego.
Ewentualnej osobie, która zechciałaby pomóc ułatwię zadanie wklejając zdjęcie z odnośnikami.
1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group