Tempomat Citroen C3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
squirs

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość/region): Piła
Posiadane auto: Renault Clio 4 1.5dCi 75KM 2016r Renault Captur 0,9 TCe 2019r
Piwa: 1/1
PostWysłany: Sro 24 Sty 2018, 09:54    Temat postu: Tempomat Citroen C3 Odpowiedz z cytatem

Witam.
Citroen C3 I 1.4HDI 2008 dziwne zachowanie tempomatu polega na tym, że działa on po uruchomieniu samochodu i rozpędzeniu go do odpowiedniej prędkości na 4 lub 5 biegu, włączam tempomat, wszystko jest ok do momentu wyłączenia czy to automatycznego po użyciu sprzęgła czy hamulca czy też użycia wyłącznika na manetce. Ponowne uruchomienie tempomatu jest już niemożliwe. W miejscu gdzie wyświetla się zadana prędkość migają tylko trzy kreski. Tempomat działa dopiero po ponownym uruchomieniu auta. Co może powodować tak dziwne zachowanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
squirs

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość/region): Piła
Posiadane auto: Renault Clio 4 1.5dCi 75KM 2016r Renault Captur 0,9 TCe 2019r
Piwa: 1/1
PostWysłany: Pon 29 Sty 2018, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawostka... Wydawało mi się, że czasami nie zapalają mi się światła stopu po naciśnięciu hamulca, wymieniłem czujnik świateł stopu i okazało się , że wszystkie dziwne problemy z tempomatem zniknęły. Mam nadzieję, że na zawsze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group