zablokowane drzwi kierowcy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janekkos

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): lubelskie
Posiadane auto: golf 4 1.4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 28 Gru 2017, 20:57    Temat postu: zablokowane drzwi kierowcy Odpowiedz z cytatem

witam, mam problem z drzwiami działały i nagle blokada nie da się otworzyć ani z zewnątrz a ani od wewnątrz klamkami, z pilota i kluczyka tez mimo ze słychać działający centralny, szyby chodzą ok, pipsztak chodzi w gorę i w dół, golf 4 1,4 3 drzwiowy na necie wiele podobnych problemów dotyczyło 5 drzwiowych gdzie można było atakować od tylnych drzwi jakoś, ale tutaj już nie mam pomysłu stukałem nic nie dało, wkładałem cienka giętka listewkę przez szybę w dół by coś zruszyć i tez nic, od pasażera zdejmowałem kiedyś tapicerkę ale na otwartych drzwiach tutaj rozkręciłem prawie i zostały 2 śruby na dole najgorsze przy fotelu ale zastanawiam się czy jest sens jak ją wogle wyciągnę na zamkniętych drzwiach za małe pole manewru, centralny wymieniałem 2 lata temu u kierowcy, macie jakieś pomysły, dzięki z góry za odp

Ostatnio zmieniony przez janekkos dnia Czw 28 Gru 2017, 22:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Pią 29 Gru 2017, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych drzwi nie możesz z kluczyka otworzyć? Ani klapy bagażnika?
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
janekkos

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): lubelskie
Posiadane auto: golf 4 1.4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 29 Gru 2017, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi tylko o drzwi kierowcy , wsiadam od pasażera parodia, drzwi nie reagują klamka zew i wew nic nie otwiera, słychać działanie centralnego jak i klamek , nie odryglowują się, odstawiłem do mechanika ale czy coś z tego będzie nie wiem narazie czekam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Pią 29 Gru 2017, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś cięgno się urwało. Prawdopodobnie na siłę zerwą tapicerkę i będą szukać.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
janekkos

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): lubelskie
Posiadane auto: golf 4 1.4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 29 Gru 2017, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat do zamknięcia , winna była linka naciąg w klamce zsunęła się w stronę samochodu i nie było jej widać teraz jest napięta i bardziej widoczna , zdjęcie poglądowe https://obrazki.elektroda.pl/6770265200_1404215857.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 29 Gru 2017, 18:33    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Pią 29 Gru 2017, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz? Myślałam,że się zerwała,na szczęście tylko spadła.
Temat zostanie dla potomnych.Wink
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group