Dziwne buczenie w prawe tylne koło nawet po wymianie łożysk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Zawieszenie-układ hamulcowy-uklad kierowniczy-układ jezdny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartek.lesiak.26

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Gru 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Złota
Posiadane auto: Xsara Picasso
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 15 Gru 2017, 09:06    Temat postu: Dziwne buczenie w prawe tylne koło nawet po wymianie łożysk Odpowiedz z cytatem

Witam. Otóż mam dziwną przypadlość w mojej xsarze. Zaczęło huczeć z prawej strony z tyłu, szczególbie przy skręcaniu w prawo. Diagnoza mechanika zużyte łożysko. A że belke mialem też do roboty to pojeździlem z tym problemem jakieś 2 tys km, zregenerowałem belke przy czym założyli mi nowe łożyska. Jednak po kolejnych 100 km buczenie w prawym tylnym kole powróciło, ciszej ale jednak jest. Ktoś ma pomysł co to może być? Źle założone albo wadliwe łożysko? Czy szukać przyczyny w tarczach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
machony79

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 2557
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Lexus NX Turbo,C5 III Exclusive Tourer 2.0 lpg
Piwa: 286/13
PostWysłany: Pią 15 Gru 2017, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może żle czyli krzywo wprasowane nowe łożysko.
Przypomniało mi sie jeszcze ,że opona wyząbkowana potrafi tak samo huczeć jak łozysko.
_________________

Moje filmy na YT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Zawieszenie-układ hamulcowy-uklad kierowniczy-układ jezdny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group