mercedes do 9000zł


Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bazej

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bytoń
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 21 Gru 2009, 14:49    Temat postu: mercedes do 9000zł Odpowiedz z cytatem

Nie ma jeszcze swojego auta, ale powoli przymierzam się do zakupu. Wraz z opłatami mogę wydać 9tys zł. Czy za taka kwotę uda mi się kupić jakiegoś mercedesa w przyzwoitym stanie? Na pewno ma to być manualna skrzynia biegów i oby nie był gigantyczny. Ważna dla mnie jest tez bezawaryjność no i karoseria żeby coś sobą prezentowała. Wiem że to nie będzie młodziutki samochodzik, ale chciałbym żeby jeszcze troszkę mi posłużył. Co do pojemności silnika to benzyna d01.8 a diesel 2.2. Ogromnym plusem będzie wyposażenie im bogatsze tym lepiej ale nie obiecuje sobie za dużo. o Wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Pon 21 Gru 2009, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jaki mercedes okresl typ,rodzaj budy i czego oczekujesz za te 9tys ?kolega ktory pracuje w hurtowni motoryzacyjnej ma w diselku nawet w rozsadnym stanie tylko to jest eklasa 124 w kombi.

Ostatnio zmieniony przez krzysieksek dnia Wto 22 Gru 2009, 19:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
paulo77

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 1946
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zachodniopomorskie

Piwa: 153/10
PostWysłany: Pon 21 Gru 2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do modelu najmniej awaryjnego,klaca C z silnikiem 2/2,3l.silnik 1,8l jest za maly to tej gabloty,i wiecej pali jak 2l lub 2,3l.diesla dostaniesz z przebiegiem kilkuset tysiecy,wiec odpusc sobie,tymbardziej 2,2diesel posiada wadliwa pompe wtryskowa,zapytaj sie taksowkarzy,jezeli maja mercedesa z tym silnikiem,to zapewne pompe zapasowa w bagazniku...pozdr
_________________
Piwa nie stawiaj,piję tylko czystą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bazej

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bytoń
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 21 Gru 2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie najbardziej odpowiada mi C klasa. Zastanawiałem się nad 1.8 benzyna bądź 2l diesel. Nie chcę żeby mnie zżarło to auto. Jednak z tego co czytam to jak już C klasa to 2.2 bądź 2.3 benzyna tak?Trochę chyba za dużo. Nie potrzebuję mega mocy to nie auto na wyżywki, ale wiadomo że coś musi pod maską być żeby czasami wyprzedzić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Pon 21 Gru 2009, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja znowu slyszalem ze w C-klasie psuja sie czesto komputery od silnika i jest duzom rodzajów cena nowego powala na kolana 9tys a zuzywka tez nie takie proste trafic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 21 Gru 2009, 18:37    Temat postu: reklama

Powrót do góry
bazej

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bytoń
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może doradzicie jakiegoś? Chociaż c najbardziej mi przypadł do gustu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audi100 c4

albo moze to jeszcze na gaz zostanie:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10899057
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bazej

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bytoń
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audi za duze i za duzy silnik a ford odpada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cklasa 1, 8 b+g sekwencja 2 letnia1996 rok interesowalem sie nim ale nie chcieli zejsc z ceny teraz wezniesz go ponizej 9tys interesuje?kolor czerwony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bazej

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bytoń
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak w koncu z tymi mercedesami c warte zachodu czy nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy samochod ma jakies wady nie ma idealnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bazej

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bytoń
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jedne maja wiecej wad a inne więcej zalet mercedes klasy C jest w której grupie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazdy ma swoje zdanie ,ci co jezdza BMW nie chca innego samochodu ,tak samo jest z użytkownikami mercedesa,hondy itd.Wiesz juz co chcesz?bo mozemy sie tu produkować na wszystkie sposoby nikt nie wybierze za Ciebie optymalnego samochodu tak zeby za te 9tys dobrze jezdzil ,malo palił nie był ani za duży anie za mały,zeby byly tanie czesci ,nie psul sie i nie trzeba było w nim nic robić i pewnie ma miec przebieg ponizej 150k i bezwypadek bo takie rzeczy to tylko w Erze.
Jak chcesz cos wiecej dowiedziec sie o autach zapraszam na strone

www.bezwypadkowe.net

poczytaj tam o handlarzach o autach mozesz zlecic komus sprowadzenie auta o ile sie podejma do tej kwoty ale tak jak pisalem jezeli wierzysz ze bedzie miec ponizej 200tys przebiegu i szukasz bezwypadku to życze powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysieksek napisał:
kazdy ma swoje zdanie ,ci co jezdza BMW nie chca innego samochodu ,tak samo jest z użytkownikami mercedesa,hondy itd.Wiesz juz co chcesz?bo mozemy sie tu produkować na wszystkie sposoby nikt nie wybierze za Ciebie optymalnego samochodu tak zeby za te 9tys dobrze jezdzil ,malo palił nie był ani za duży anie za mały,zeby byly tanie czesci ,nie psul sie i nie trzeba było w nim nic robić i pewnie ma miec przebieg ponizej 150k i bezwypadek bo takie rzeczy to tylko w Erze.
Jak chcesz cos wiecej dowiedziec sie o autach zapraszam na strone

www.bezwypadkowe.net

poczytaj tam o handlarzach o autach mozesz zlecic komus sprowadzenie auta o ile sie podejma do tej kwoty ale tak jak pisalem jezeli wierzysz ze bedzie miec ponizej 200tys przebiegu i szukasz bezwypadku to życze powodzenia


a jak chcesz zobaczyc przebiegi samochodu 10letnich sciagnietych z zagranicy w promocyjnej cenie,stanie i przebiegu zajrzyj na ta strone:

www.autoscout24.de

i wtedy zoabczysz skad sie biora okazje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bazej

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bytoń
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może tak ma byc mercedes klasy c maxymalnie mam 9000zł na samochód który musi być juz opłacony o ile był sprowadzany. Najlepiej z jakim silnikiem wziąć jeśli w tej kwocie mam jakiś wybór. Ponadto jaki rocznik z jakim rzetelnym przebiegiem mogę dostać i jakich wad muszę się spodziewać (jakaś rdza czy wady silnika)

Ostatnio zmieniony przez bazej dnia Wto 22 Gru 2009, 19:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group