Problem z odpalaniem rano

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaartA

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): RZ
Posiadane auto: VW Caddy 1.6 TDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 15 Lis 2017, 23:52    Temat postu: Problem z odpalaniem rano Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mam problem z odpalaniem swojego samochodu rano na zimnym silniku. Trzeba pokrecic 5-10 sekund i jak w koncu odpali to obroty troszke skacza przez kilka sekund. Po przejechaniu kilku km samochod pali bez problemu. Dzieje sie tak tylko rano. Kilka miesiecy temu wymienione wszystkie swiece zarowe bo byl problem z odpalaniem podobny. Po podlaczeniu do komputera wyszly dwie swiece spalone,ale zostaly wymienione wszystkie. Oprocz tego wymieniony filtr paliwa i mam podejrzenie,ze mogl sie wtedy zapowietrzyc, ale czy by to dopiero teraz sie ujawnilo? Czy moze swiece znowu do wymiany? Nie mam mozliwosci podlaczenia go teraz pod komputer przez najbliszy tydzien lub dwa. Silnik 1.6 TDI 102 Rok prod. 2013 przebieg 100 tys.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group