Wspomaganie w Corsa A

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady,problemy techniczne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vipasdmx

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: Kia Sportage I 99, Daewoo Matiz 99
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 01 Lis 2017, 10:58    Temat postu: Wspomaganie w Corsa A Odpowiedz z cytatem

Witam, szukałem na forum ale nie znalazłem dokładnej odpowiedzi. Mianowicie mam takie pytanie : (Mam Corse 92r 1.2 Kat 33kw)
Czy można i da się wstawić kolumnę ze wspomaganiem elektrycznym z Corsy B do Corsy A ?
O taką mi chodzi:


Czy wiąże się z tym wymiana maglownicy lub inne przeróbki, czy podpasuje tak jak jest, i jak wygląda kwestia podłączenia elektrycznego ?

Nie chodzi mi tutaj o krótki skręt (ilość obrotów kierownicy), tylko żeby w miejscu lżej się kręciło. Żona jest listonoszem i wiadomo ciągle kręci praktycznie w miejscu, i moja chudzinka strasznie narzeka że ją ręce od tej kierownicy bolą chciałbym jej troszkę ulżyć.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady,problemy techniczne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group