Radio z nawigacją Honda CR-V II 2006

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nawigacja samochodowa GPS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mathew999

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Anglia
Posiadane auto: Honda CR-V SE 2.0 2006
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 16 Paź 2017, 14:17    Temat postu: Radio z nawigacją Honda CR-V II 2006 Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam niecodzienne pytanie - poszukuję radia z nawigacją do Hondy CR-V z 2006 roku, jednak nawet jak znajdę jakieś dedykowane, są one dla rocznika 2007 wzwyż. Czy II generacja ma jakiś niestandardowy wymiar otworu na radio, czy podejdzie pod nią każde radio na 2 din?

Czy polecacie jakieś radia? Zależy mi najbardziej na mapie całej Europy z możliwością aktualizacji oraz informacją o natężeniu ruchu. Co sądzicie o radiach na Androidzie?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jakub12

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Cze 2021
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: ford fokus
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 05 Cze 2021, 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w tym przypadku najlepiej będzie poszukać na aliexpress. Mogę ci podrzucić grupę https://www.facebook.com/groups/aliauta/ gdzie na pewno doradzą ci jakie radio będzie dobre Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nawigacja samochodowa GPS Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group