Synchronizacja wałka rozrządu Golf 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mefiu123

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: Golf V
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 04 Paź 2017, 22:39    Temat postu: Synchronizacja wałka rozrządu Golf 5 Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim,

Mam problem ze swoim Golfikiem V. Ciężko odpala na zimnym oraz na ciepłym silniku. Oryginalnie siedział BKC, obecnie po swapie samego słupka od ARL. Jak wiadomo, trzeba było przerobić czujnik położenia wału, który został zrobiony chyba rzetelnie Very Happy W VCDS sterowniku silnika, w grupie 004 pozycja czwarta cały czas 0.0 Nawet jak poprzesuwałem kółkiem, to i tak cały czas 0.0 . Spalanie na biegu jałowym 0,4l. Pozycja 3 waha się od 5.6 do 6.1. Ktoś ma jakieś pomysły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
andreas79

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 1295
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Golf 6 1.6 TDI 105km /77kW i Toyota Avensis t27 2.0 D4d 2015
Piwa: 224/9
PostWysłany: Czw 12 Paź 2017, 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego uszkodzeniu mógł uledz sam czujnik położenia wału korbowego Sad Pozdrawiam

____________________________
Pomogłem? Postaw piwo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group