Thalia 1.4 8V Pedał sprzęgła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carlus

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: Thalia 1.4 75km 2004
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 29 Wrz 2017, 20:54    Temat postu: Thalia 1.4 8V Pedał sprzęgła Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam problem z pedałem sprzęgła,mianowicie zawsze z rana pedał nisko bierze natomiast jak się trochę pojeździ pedał się
dźwiga i sprzęgło bierze wyżej czyli tak jak powinno być.Mam wrażenie ,że pedał nie zawsze napina linkę tak jak powinna być a co za tym idzie nie wysprzęgla do końca i biegi haczą i dziwnie wchodzą,Pedał sprzęgła i linka wymienione są i zero poprawy jest,Jak pedał napnie linkę w czasie jazdy to biegi wchodzą jak w nowym samochodzie,zaparkuje samochód przychodzę pedał jest niski i biegi znowu dziwnie wchodzą.Walczę z tematem już drugi sezon i nie umię tego ogarnąć.Im zimniej tym jest coraz gorzej z wysprzęglaniem i zmianą biegów.Przerabiał ktoś już taki temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group