Problem z wchodzeniem na obroty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MLODY1984

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jelenia Góra

Piwa: 0/2
PostWysłany: Sob 23 Wrz 2017, 13:04    Temat postu: Problem z wchodzeniem na obroty Odpowiedz z cytatem

Mam problem z moim Citroenkiem. Autko od 3 tygodni stoi w warsztacie, chłopaki już rozkładają ręce. Problem polega na tym, że po odpaleniu autko przez pare sekund normalnie reaguje na gaz po czym pika trzy razy i wchodzi w tryb awaryjny i skacze na obrotach w przedziale 1000-1500 obrotów. Podmieniane było już chyba wszystko i dalej nic. Błędy jakie wyskakują to: P1676, P0121, P0118. P0485, P0122, P1157. Został mi już tylkodo sprawdzenia sterownik silnika ale tu w mieście nie ma żadnego magika który by potrafi to sprawdzić, a na ale...drogo taki sterownik o takich samych nr kosztuje 800zł a nie mam pewności czy to on jest winny. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie to jestem otwarty, bo już mi ręce opadają
_________________
były:
C5 2.2 HDI z FAP-em 2003r HB exclusive (usunięty FAP własnoręcznie)
C5 2.0 HDI bez FAP-a z 2003 roku kombi break
obecnie:
Citroen C2 1.1 2006r
Citroen Xsara Picasson2.0 HDi 2001r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
magdaboom

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 1293
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Citroen Xsara 2.0 HDI. 110 KM, Berlingo 2.0 HDI, 307 2.0 HDI, C5 1.6HDI 110KM
Piwa: 128/23
PostWysłany: Sob 23 Wrz 2017, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedziesz na normalny komputer i wykładasz 5 dyszek. kolegów z garażu zostawiasz i już tam nie wracasz a następnie po odczytaniu błędów wymieniasz to co jest uszkodzone bo wcześniej chyba jakieś jaja sobie z ciebie robili.
_________________
Pomagam więc Stawiasz Piwo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MLODY1984

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jelenia Góra

Piwa: 0/2
PostWysłany: Nie 24 Wrz 2017, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za szybką odpowiedz, ale może źle się wyraziłem mówiąc chłopaki. To nie moi koledzy tylko Panowie z warsztatu gdzie zajmują się elektromechaniką. A nie mogę namierzyć nikogo w okolicy kto miał by lexie, a do ASO ciężko się będzie doturlać....
_________________
były:
C5 2.2 HDI z FAP-em 2003r HB exclusive (usunięty FAP własnoręcznie)
C5 2.0 HDI bez FAP-a z 2003 roku kombi break
obecnie:
Citroen C2 1.1 2006r
Citroen Xsara Picasson2.0 HDi 2001r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group