chrysler 3.3 2002 rok

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damian325

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Wrz 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ślaskie
Posiadane auto: chrysle grand voyager 3.3 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 14 Wrz 2017, 20:30    Temat postu: chrysler 3.3 2002 rok Odpowiedz z cytatem

Witam mam nie typowy problem z chryslerem grand voyager 3.3 z 2002 r autko spijuje sie fajnie lecz na ciepłym silniku i to nie za kazdym razem po zgaszeniu nie chce zapalic jak przekrece zapłon to słychać jak przekazniki szaleją i nie chce zaskoczyc bo przerywa rozrusznik jak juz zaskoczy jest ok i autko jezdzi do ponownego zgaszenia .masy wyczyszczone akumulator nowy wrzuciłęm drugi rozrusznik pociagłem dodatkową mase z silnika do karoserii i nic jakies pomysły gdzie szukać moze immobilajzer albo skrzynke z przekaznikami przelutowac lub komp zimne luty szukać jeszcze tego nie sprawdziłem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Sob 16 Wrz 2017, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Na początek znajdź przekaźnik od "startu" Wink powinień być w komorze silnikowej i sprawdź co się na nim dzieje gdy próbujesz uruchomić auto, tzn. czy ma do załączenia przekaźnika masę i napięcie(jakie wartości i czy stałe itp) oraz czy przekaźnik przekazuje sygnał.
Po wynikach dalsze działania.
Pozdro.
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
damian325

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Wrz 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ślaskie
Posiadane auto: chrysle grand voyager 3.3 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 20 Wrz 2017, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sterownik silnika mi robił takie numery było coraz gorzej aż w końcu wywalił błąd p0601 mam drugi tylko z 3.8 a nie z 3.3 immo jutro mi zaprogramuje i zobaczę nie wiem jak z dalszą eksploatacją bo 3.3 ma 174 km a 3.8 218 km komputer z wtyczki kolor szary
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group