Zaciski tyl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Zawieszenie-układ hamulcowy-uklad kierowniczy-układ jezdny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukaszer

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): Konin
Posiadane auto: Xsara picasso 1.8 2003
Piwa: 1/0
PostWysłany: Czw 07 Wrz 2017, 20:37    Temat postu: Zaciski tyl Odpowiedz z cytatem

Witam potrzebuje pomocy z tylnym zaciskiem ponieważ nie odbija mi do końca ręczny na zacisku wyczytałem że można zastosować sprężyny tylko teraz pytanie jakie dobrać wymiary może ktoś montowal i ma wymiary ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
michalxm1

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 210
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rybnik
Posiadane auto: Peugeot 508SW 2.0hdi 163km 2012 , C3 II Exclusive 1,6 VTI
Piwa: 9/1
PostWysłany: Czw 07 Wrz 2017, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdź linki czy lekko pracują. Może być tak że linki są zapieczone. ja miałem problem z odbijaniem cały czas lekko trzymało prawe koło. Rozruszałem te wahadełko gdzie się zakłada linkę i po problemie - WD40 dało rady. Założyłem tez sprężynki takie jak leżały w garażu. Nie pamiętam wymiaru - jutro zmierzę to podam.
_________________
Fiat 126p x 2
BX 1,9 16V GTi
XM V6 12V
XM 2ct
Astra 1,7tdi Isuzu
C3 1,4HDI
Laguna 2,0 16V IP
Xsara Picasso 1,8 2000
Xsara Picasso 1,8 2004 FL Exclusive
Renault VelSatis 3,5V6 Initial Paris \'05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Lukaszer

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): Konin
Posiadane auto: Xsara picasso 1.8 2003
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pią 08 Wrz 2017, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już udało mi się zmierzyć sprężyna powinna mieć łączna długość maksymalnie do 4 CM .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Zawieszenie-układ hamulcowy-uklad kierowniczy-układ jezdny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group