Altea XL 2.0 TDI - buczy - video

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Osstis1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Yorkshire
Posiadane auto: Seat Altea XL 2007 2.0 TDi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 02 Wrz 2017, 11:54    Temat postu: Altea XL 2.0 TDI - buczy - video Odpowiedz z cytatem

Witam panowie/panie

Posiadam XL 2007 2.0 TDI PD BKD non-DPF.

Wiec tak. Autko kupione w Anglii, tutaj mieszkam. Przejechane 162.000km. Bede robil teraz rozrzad dla świętego spokoju bo nie mam w historii pojazdu tego zapisane. Stan techniczny dobry. Wymienione filtry i plyny. Tlumik koncowy do wymiany, nie jest dziurawy ale box jest caly pordzewiały a pierszwsza warstwa blachy tego bebna juz odchodzi platami, ruda pożera. Mechanika bez zarzutu, opony dobre, nie drga autem, nie trzesie kierownica; prowadzenie, silnik, spalanie bardzo dobre. Nie kopci, nie stuka, nie piszczy. ALE mam takie dosc specyficzne buczenie, troche bassowe w okolicach 1500-2000 obrotow na kazdym biegu. Czytalem o o brokach/korkach na forum Audi ze to byla przyczyna gdy wypadly z oski popychaczy. A moze to po prostu tlumik koncowy, pewnie zardzewialy w srodku tej puchy. Link do video, moze cos uslyszycie zaobserwujecie.
https ://youtu.be/kUrDdG2Shk4 Dzięki z góry. Sorki za znaki, mam pomieszane znaki w klawiaturze UK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group