Programowanie Szyb

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krajzyga

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: Fiat Stilo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 21 Sie 2017, 19:01    Temat postu: Programowanie Szyb Odpowiedz z cytatem

Witam.
Malowałem swojego Fiata, odpinałem drzwi do malowania i akumulator ponieważ wspawywałem nowe progi.
I tutaj pojawia się problem poskładałem w całość wszystko i szyby przednie elektryczne się chyba rozprogramowały ...
Gdy daje otwieranie szyb w dół działa ładnie, lecz do góry nie chce ... trzeba kilkakrotnie naciskać przycisk by się zamknęła lecz też nie działa to do końca ponieważ zamyka się stopniowo trzeba klikać kilkanaście razy ...
Gdy już się zamknie, chcę opuścić trochę to się opuści, lecz albo całkiem albo troszkę i gdy chcę z powrotem zamknąć to otwiera się do końca ...

Ktoś miał taki problem i wie jak to zrobić ???

Dodam, że bezpieczniki posprawdzałem i są dobre, stycznik też ładnie cyka. Z pilota jest tak samo otwieranie spoko zamykanie już nie da rady Sad(((

Pomoże ktoś ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Juziz

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Wrz 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Matiz
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 08 Wrz 2017, 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może mechanizm sam w sobie padł, albo przy przełączkach jest jakiś problem. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group