Transporter 2,5tdi 130 km -szarpie przy dodawaniu gazu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dżastina

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Sie 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): śląsk
Posiadane auto: Transporter t5 2,5tdi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 20 Sie 2017, 17:07    Temat postu: Transporter 2,5tdi 130 km -szarpie przy dodawaniu gazu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Rozkładam już ręce nad moją T5.
Niedawno odebrałam auto od mechanika, gdzie wymienione zostały panewki. Wszystko było ok, autko prześmigało 400km.
Dziś rano dotankowałam paliwa na stacji (w baku przed dotankowaniem była połowa) i po przejechaniu 5 km autem zaczeło szarpać przy dodawaniu gazu.
Wróciłam do domu, auto postało 2 godziny i po odpaleniu zachowywało się normalnie.Po przejechaniu 2 km problem znowu się pojawił.
Na biegu jałowym auto zachowuje się normalnie,nie traci mocy przy dodawaniu gazu jedynie przy naciskaniu szarpie całym autem.
Może ktoś coś poradzi lub podpowie czego się teraz mogę spodziewać?
Z góry dzięki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kubeq_sq

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Skarzysko Kamienna
Posiadane auto: vw t5 2005r 2.5tdi 4motion
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 30 Gru 2017, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche glupie pytanie, ale skoro nikt nic nie radzi.... Jestes pewna ze zatankowalas rope a nie benzyne??
Pozdrawiam
P.S. jak masz paragon a stacja paliw zle paliwo zatankowala to masz szanse odzyskac kase.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group