Zagadka seat toledoIII 1,9 tdi 105 BKC

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinasywan

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): pomorskie
Posiadane auto: SKODA FABIA 1,9 TDI COMFORT
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 02 Sie 2017, 11:36    Temat postu: Zagadka seat toledoIII 1,9 tdi 105 BKC Odpowiedz z cytatem

witam
Nie wiem czy ktoś tego nie usunie ale już nie wiem co robić z moim toledziakiem. Zaczęło się od tego że jadąc ze stałą prędkością chcąc przyspieszyć auto nie reagowało czyli obroty w górę a auto nie jedzie po chwili kop i ruszało do tego turbina wyła(gwizadłą) i szlag ją w końcu trafił( to samo jadąc pod górkę). Turbo naprawione i sytuacja nie poprawiła się, myślałam ze to od turbiny ale nie bo jest bez zmian no może ciut lepiej. do tego doszło, że po odpaleniu na zimnym gasł i musiałam chechłać żeby odpalił - zostały wymienione uszczelniacze powypryskiwawszy. I rzeczywisćie ten problem znikł. No i spalanie w trasie którą codziennie robię 7,4 L przy normalnej jeździe masakra. Mechanicy patrzą na mnie jak na wariatkę że głupia baba się czepia ale ja naprawdę wiem ze coś jest nie tak. A nie wiem co robić pomóżcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jack_1

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 07 Paź 2016
Posty: 166
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Seat
Piwa: 5/0
PostWysłany: Czw 03 Sie 2017, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy po podłączeniu komputer diagnostyczny pokazuje jakiś błąd ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group