Toledo [5P] problem z 3 biegiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomekc2

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Paź 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Prudnik
Posiadane auto: Seat Toledo III
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 16 Lip 2017, 09:05    Temat postu: Toledo [5P] problem z 3 biegiem Odpowiedz z cytatem

Witam posiadam toledo 5P 1.9 tdi bxe. Własnie jestem po wymianie skrzyni biegów i sprzęgła ponieważ wcześniej miałem problem z wbijaniem 3 biegu który czasem też wyskakiwał po wbiciu.
Teraz gdy wymieniłem skrzynie i sprzęgło znów mam problem z 3 biegiem ponieważ wchodzi ciężko muszę go czasem docisnąc aby wszedł i zdarza sie czasem maly zgrzyt. Ponadto bieg wsteczny ciężej się wybija. Inne biegi chodzą rewelacyjnie. Prosze o pomoc. Dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość spik (wp kontakt) Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group