Kontrolka oleju

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady ,problemy techniczne .
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wnuczek 77

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): wloclawek
Posiadane auto: opel frontera B 2,2 dti 2000r
Piwa: 0/3
PostWysłany: Sob 15 Lip 2017, 07:28    Temat postu: Kontrolka oleju Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie mam pytanie chcialbym sie dowiedziec co moze oznaczac zapalajaca sie kontrolka oleju na wolnych obrotach dodam ze dzieje sie tak tylko gdy silnik jest rozgrzany nawet minimalne dodanie gazu powoduje ze kontrolka gasnie innych poza tym nic sie nie dzieje silnik pracuje normalnie.Moje auto to Opel Frontera B 2,2dti 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dziadek1

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 2011
Skąd jesteś (miejscowość/region): Brzozów
Posiadane auto: Grand scenic 1,9 dci r 2006
Piwa: 166/1
PostWysłany: Sob 15 Lip 2017, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo czujnik przeważnie jest bee, albo z ciśnieniem oleju jest nie w porządku (zawór przelewowy i.t. p)
Pozdrawiam
_________________
Pomogłem - napisz na koniec jak rozwiązałeś problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
wnuczek 77

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): wloclawek
Posiadane auto: opel frontera B 2,2 dti 2000r
Piwa: 0/3
PostWysłany: Nie 16 Lip 2017, 23:52    Temat postu: Kontrolka oleju c.d Odpowiedz z cytatem

Dzieki za zainteresowane tematem.A wracajacdo kontrolki dzis jezdzilem dosc sporo tj ok 100 km nie zapalila sie nawet na sekunde mysle ze jest cos nie tak podlaczone bo cuda mi sie dzieja mianowicie air bag pali sie non stop na dziurach zapala sie kontrolka od hamulca recznego po chwili gasnie wskaznik temp pokazuje od 100 do 120 stopni jezdzilem z podlaczonym laptopem wszystkie odczyty temp byly ok dodam ze byla wymieniana nagrzewnica a co za tym idzie demontaz calego kokpitu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
hubal

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 57
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Mercedes A 1998 1,7CDI Mercedes W210 2,2 CDI, Peugeot 206CC 2,0
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 24 Mar 2018, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego gdzie jest złącze diagnostyczne w froncie 2,2 dti ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady ,problemy techniczne . Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group