Kia Shuma 1999 a skrzynia z 2001

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zeikor

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gorlice
Posiadane auto: Kia Shuma 1999 1.5
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 01 Lip 2017, 15:21    Temat postu: Kia Shuma 1999 a skrzynia z 2001 Odpowiedz z cytatem

Witam

Musze wymienić skrzynię w swojej Kia Shuma 1.5 1999. Mam możliwość kupna skrzynia z Kia 1.5, ale z 2001 roku. Będzie ona pasować?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
CrashBandicot
Moderator

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 369
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Kia Shuma 1,5 2000r, Vectra B 2.0 DTi 2000r. kombi, Omega BFL 2001r. 2.6 V6 235KM Automat
Piwa: 8/0
PostWysłany: Sob 08 Lip 2017, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie. To te same skrzynie. A dodatkowo po 2000 roku usunęli wady mechanizmów różnicowych. Ja u siebie jak wymieniałem, to robiłem to dwa razy, gdyż w wymienionej za pierwszym, okazało się po 1000 km, to samo. Natomiast docelowa skrzynia była z sephii II i też pasowała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Lokusk

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): opole
Posiadane auto: kia sport
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 17 Lip 2017, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie miałem te same informacje od sprawdzone go mechanika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group