Koszyk pod akumulatorem Fiat Stilo 1.9 JTD

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ketyov

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Częstochowa
Posiadane auto: Fiat Stilo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 16:25    Temat postu: Koszyk pod akumulatorem Fiat Stilo 1.9 JTD Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, jest to mój pierwszy post na forum, a że pomału zaczynam się orientować że Stilo to samochód dla ludzi z zacięciem majsterkowicza, to pewnie nie ostatni Smile
Samochód to Stilo 1.9 JTD z 2003 roku.
Dziś po wyciągnięciu akumulatora ukazał mi się obraz nędzy i rozpaczy - cały ten koszyk na akumulator jest od spodu przerdzewiały, podstawa na której od spodu są widełki do mocowania jest z jednej strony całkiem pęknięta i całość w zasadzie ledwo trzyma się kupy. Myślę - nie ma rady, trzeba to wymienić, a więc znalazłem część w internecie - https://fiat-jeep-alfa.pl/pl/p/KOSZYK-POD-AKUMULATOR-OSLONA-FIAT-NUOVO-BRAVO-STILO-WERSJA-1%2C9-JTD/2807 . Na wszelki wypadek skontaktowałem się ze sprzedawcą podając numer VIN i ten niestety stwierdził że w moim Stilo ten koszyk jest inny - o numerze katalogowym 51732908 - i nie ma możliwości jego sprowadzenia. Szukałem w innych sklepach pasującego koszyka, niestety bez skutku.
Czy orientujecie się gdzie mogę kupić tą część, lub czy uda mi się zamontować tą która jest dostępna?
Pozdrawiam (i przepraszam moderatorów, ten dział wydał mi się najodpowiedniejszy choć pewnie takim nie jest).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group