Thalia 1.4 8V 2004r-Niski pedał sprzęgła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carlus

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: Thalia 1.4 75km 2004
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 09 Cze 2017, 15:54    Temat postu: Thalia 1.4 8V 2004r-Niski pedał sprzęgła Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam problem z pedałem sprzęgła.Mianowicie pedał jest niski i co za tym idzie nie wysprzęgla do końca i biegi haczą i dziwnie wchodzą.Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że czasami pedał jest wysoki i biegi wchodzą pięknie a czasami pedał jest niski-kaprysy,przerabiał ktoś już taki temat i doradzi coś bo już wszystko sprawdzone i nie wiadomo co jest grane.Wymieniłem już pedał sprzęgła wraz z samoregulatorem bo wszystko wskazywało na uszkodzony samoregulator,niestety nic to nie dało objawy takie same jak przed wymianą.Idzie jakoś ten samoregulator zablokować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group