Altea 2.0 chwilowy brak przyśpieszenia ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cris10

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lub
Posiadane auto: SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 05 Cze 2017, 10:36    Temat postu: Altea 2.0 chwilowy brak przyśpieszenia ... Odpowiedz z cytatem

Witam , pacjent to Altea 2.0 TDI 140 KM BKD DSG.
Kilka dni temu odpaliłem auto i wydaje mi się że normalnie przyśpieszało ( ale jechałem spokojnie bo zimny silnik ) jednak mam małą górkę i chciałem trochę przyśpieszyć i samochód wogóle nie miał mocy . Dałem pedał w podłogę a on nie chce przyśpieszać , zmieniałem z trybu D na S ale różnicy nie było . Zatrzymałem się , wyszedłem z samochodu otwieram maskę patrzę i niby nic nie widać niepokojącego , dodałem gazu do 4 tyś obr i normalnie się wkręcał bez problemu . Zamknąłem maskę jadę dalej a tu to samo gaz w podłogę a on nie chcę się rozpędzić wcale . Rozpędzenie do 90 km/h graniczyło z cudem . Wstępnie myślałem o turbo lecz nie dymił i nie dawno regenerowane było ( nowy wkład ) może 25 tyś km temu. Ale wiadomo różnie bywa . Wróciłem do domu odstawiłem i pojechałem drugim samochodem , wróciłem odpalam jadę i wszystko wporządku . Mogłem od razu tak zrobić tzn zgasić i odpalić i spróbować ale wiadomo człowiek mądry po fakcie . Dodam że 2 dni wcześniej dość agresywnie jeździłem . Auto ma 199 tyś km ( przebieg orginalny ).
Jakieś sugestie co to może być ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group