Naprawy po stłuczce, czy warto?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tagir

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląskie
Posiadane auto: Hyundai Accent
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 19 Maj 2017, 23:06    Temat postu: Naprawy po stłuczce, czy warto? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Ostatnio miałem małą stłuczkę wjechałem w tył samochodu i doszło do kilku uszkodzeń i tak myślę czy warto inwestować w samochód. Chciałem się dowiedzieć ile średnio wynoszą te naprawy. Posiadam Hyundai accent II - 2003 special (66kN) 1.5
-Wymiana sprzęgła z łożyskiem - jeszcze przed stłuczką to było, ale jak nacisnę sprzęgło było słychać takie piszczące obracanie się łożyska, wymieniłem olej na nowy, teraz słychać takie szumienie. Po rozmowie z mechanikiem po wypadku powiedział żebym lepiej tym się zajął niz prostowaniem ramy.
-Zainstalowaniu nowej klimatyzacji (wycięta po dzwonie żeby wyprostować ramę samochodu)
-wyprostowanie przedniej maski (po stłuczce mam prześwity nad lampami po 1cm)
-wyprostowanie ramy z przodu lub wymiana.
-wymiana klocków hamulcowych.
w przyszłości:
-rozrząd
Chyba tyle co bym chciał zrobić teraz. Ktoś coś wie na ten temat?
Chyba że nie warto już inwestować? Bo kupiłem samochód 3 lata temu za 6 tys. teraz pewnie bym sprzedał za około 2-3tys? MOŻE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group