opel astra g wywala płyn chłodzacy ze zbiorniczka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oopell

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): WARSZAWA
Posiadane auto: OPEL ASTRA G 20 TDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 24 Kwi 2017, 18:18    Temat postu: opel astra g wywala płyn chłodzacy ze zbiorniczka Odpowiedz z cytatem

Witam koledzy posiadam astre g 2.0 dti i ciągle wywala mi płyn przez zbiorniczek (KOREK) przy wiekszych predkosciach 120/130 ewentualnie jak rusze w trase. Przy normalnej jedzie jest wszystko w porzadku wymieniłem korek, termostat, pompe wody zrobilem płukanke chłodnic dodam że sprawdzałem na zawartość spalin w płynie mechanik robil 2x kolor delikatnie zmienial z niebieskiego na zielony po 7 min powiedział ze nie jest za tym by sciagac głowice uszkodzenie uszczelki , głowicy jakby było zmienilby kolor odrazu zaznaczam olej czysty korek czysty bez masła płyn chłodzacy czysty bez pechezykow jak i olej nie kopci nie dymi dywaniki suche nie zostawia plam pod samochodem przy kazdym odkrecaniu korka( płyny chłodz). czy to zimny czy ciepły syczy przez chwile powiterze i delkatnie płyn sie unosi prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group