Dziwny problem z obrotami Proszę o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arturroo78

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Ford Mondeo MK3 2004 2.0TDCI 115KM 208.000km
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 08 Kwi 2017, 09:33    Temat postu: Dziwny problem z obrotami Proszę o pomoc Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem nowym użytkownikiem na forum oraz forda mondeo mk3 z 2004r 2.0 TDCI 115km
Mam dziwny problem z obrotami, byłem już u dwóch mechaników i niestety nic nie zrobili z tym
Mianowicie jadąc i wrzucając na luz obroty trzymają około 800-850, przy całkowitym zatrzymaniu się do stop odrazu spadają około 50-100 i troszeczkę czuć tą pracę silnika bo są za małe, wystarczy ruszyć minimalnie na luzie np z górki i odrazu samoistnie wskakują o to 50-100 do góry i chodzi jak zegarek, wymieniony został przepływomierz, termostat, wyczyszczony zawór EGR, olej oraz wszystkie filtry, podpięty został dwukrotnie do komputera, żadnych błędów nie wykazuje, pompa jak i wtryski parametry mają dobre (różnice 0,2 na wtryskach)
Proszę o pomoc, pozdrawiam Artek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group