Zakup Town & Country

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba poszukiwacz

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Płock
Posiadane auto: CLA, Espace, Movano
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 26 Mar 2017, 18:23    Temat postu: Zakup Town & Country Odpowiedz z cytatem

Cześć,

to mój pierwszy post na forum więc wypadałoby się przywitać. Kuba, lat 31, ojciec dwójki dzieci. Bilardzista i stolarz-pracoholik. W większości czasu poruszam się MB CLA albo Oplem Movano, ale posiadamy też Espace'a z 2006r którym jeździ żona i dzieciaki. Dziś się nim przejechałem i stwierdzam, że te praktycznie 11 lat temu mogło to być fajne auto, ale teraz już wypadałoby je zmienić i to pomimo relatywnie niskiego przebiegu jakim jest 120tys km (mało nim jeździmy). Pomysł dla mnie był jeden - Mercedes klasy R. Teraz jednak gdy przeglądam oferty nie widzę nic sensownego. Przestali go produkować w 2012r a te auta mają już 5 lat i swoją historię, a na nowy w tej chwili nie mogę sobie pozwolić bo raz że go po prostu nie ma, a dwa kupiłem w 2016r trzy nowe auta i najzwyczajniej na czwarte nowe mnie nie stać ( Na MB). Chryslery mi się podobają, pojemność i moc nie przeraża bo auto będzie przejeżdżać pewnie mniej niż 10tys km rocznie i czy spali 10 czy 20L/100km nie ma znaczenia. Pytanie mam tylko jedno - czy jest szansa kupić auto powiedzmy do 100tys zł brutto które nie zostało sprowadzone ze Stanów jako rozbitek? Chciałbym auto jak najnowsze, z jak najniższym przebiegiem i pewną historią. Tak, wiem. Idź do salonu i nie zakładaj tematu który powstawał już milion razy. Niestety nie widzę nowych Chryslerów, a nawet jeśli są to pewnie kosztują dwie setki a nie jedną. Poza tym patrzyłem na tematy związane z zakupem auta i albo jest ich tak mało albo ja nie potrafię szukać.

A może ktoś ma coś na sprzedaż co chciałby mi podesłać ? Jak coś to podaje malia - stol-art@stol-art.pl
_________________
Schody, wszędzie schody....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Kuba poszukiwacz

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Płock
Posiadane auto: CLA, Espace, Movano
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 04 Kwi 2017, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.
_________________
Schody, wszędzie schody....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group