Citroen C4 1.6 16v + LPG - oferta otomoto

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bialy93

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Mar 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/1
PostWysłany: Sob 11 Mar 2017, 16:55    Temat postu: Citroen C4 1.6 16v + LPG - oferta otomoto Odpowiedz z cytatem

Witam,

Przymierzam się do kupna samochodu, zależy mi na niskich kosztach utrzymania, więc szukam wersji już z LPG, ewentualnie benzynowej w celu zagazowania.

Nie kupowałem nigdy samochodu, jeśli dojdzie do oględzin to na co zwrócić uwagę przy kupnie C4 1.6 16v?

Mój budżet to 15tys. więc wersja poliftowa odpada.

W oko wpadł mi ten model, co sądzicie?

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-citroen-c4-2006-lpg-1-6-16v-ID6yNVwt.html#7ade34954c

Podejrzany dla mnie jest ten przebieg... :/

Bardzo będę wdzięczny za rady i opinie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Hossan

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Audi A4 B6 1.8t
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 22 Mar 2017, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ten przebieg może być podejrzany. Może masz kogoś pod ręką kto jest obeznany bardziej to jedź z taką osoba na oględziny. Ogólnie to auto jest całkiem okej ale zdjęcia nie oddadzą faktycznego stanu pojazdu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dejvid

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sosnowiec
Posiadane auto: Skoda Rapid
Piwa: 2/2
PostWysłany: Sro 22 Mar 2017, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wziąć kogoś z sobą, bo czasami sprzedający są oszustami i potrafią nieźle kłapać. Wiadomo, że umowa będzie podpisana, ale poza tym osoba fizyczna rzadko wystawia gwarancję, albo nawet w ogóle Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group