Utrata mocy oraz falujace obroty opel astra h

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dave1122

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Męcina
Posiadane auto: Opel Astra H 16+LPG 2005
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 16:41    Temat postu: Utrata mocy oraz falujace obroty opel astra h Odpowiedz z cytatem

Siemanko witam wszystkich!
Mam pewien problem z moją astrą h 1.6 z gazem ponieważ w ostatnim czasie kiedy jest zimniej kiedy odpalam auto na początku na ssaniu ladnie pracuje w momencie kiedy ssanie sie odlacza pojawią się problem spadających obrotów przy dojeżdżaniu do skrzyżowania kiedy wciskam sprzęgło obroty spadają do 0. Drugim problem jest ze na zimnym często traci moc i mimo redukcji nic nie pomaga auto wystarczy zgasić i odpalić od nowa i wszystko wtedy jest już okej. W ostatnim czasie zrobiłem czyszczenie katalizatora preparatem i mam wrażenie ze jest lekka poprawa lecz dalej pojawiają się te same problemy. Dodam jeszcze że na biegu jałowym obroty caly czas falują.
Problem pojawia się z wyłączonym gaz jak i na gazie
Liczę na wasza pomóc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group