Pomoc przy zakupie C5 2010 2.0 hdi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pietruh

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Audi A4
Piwa: 0/3
PostWysłany: Wto 07 Mar 2017, 15:38    Temat postu: Pomoc przy zakupie C5 2010 2.0 hdi Odpowiedz z cytatem

Niedawno się pokazał koło Wrocławia taki sprzęt z takim wyposażeniem jakiego szukam. Niestety jestem w Krakowa i troszkę daleko tak polecieć w ciemno. Może jest ktoś z okolic kto mógłby go sprawdzić na miejscu popatrzeć czy wszystko działa, czy szyby są fabryczne, jakie opony, rocznik - kontakt z handlarzem ciut utrudniony bo rzadko odbiera telefon . Odwdzięczę się jakąś wodą ognistą nawet jak nie podjadę to podeśle ;P Aktualnie czekam na rozkodowanie VIN żeby zobaczyć co miał a czego nie miał robione, przebieg itp. A może Wam coś się rzuciło w oczy patrząc na samo ogłoszenie ? Przesiadam się z forda więc nie mam żadnego rozeznania w cytrynach poza tym że C5 mi się podoba i spełnia moje oczekiwania ...


https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-exclusive-tourer-bezwypadkowy-navi-dvd-xenon-polskora-ID6yNb0J.html
_________________
PietruH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
machony79

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 2557
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Lexus NX Turbo,C5 III Exclusive Tourer 2.0 lpg
Piwa: 286/13
PostWysłany: Wto 07 Mar 2017, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data produkcji 10 Grudzień 2009
a więcej danych w Twoim drugim temacie.
_________________

Moje filmy na YT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
pietruh

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Audi A4
Piwa: 0/3
PostWysłany: Wto 07 Mar 2017, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję - piwko poleciało Razz
_________________
PietruH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pietruh

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Audi A4
Piwa: 0/3
PostWysłany: Czw 09 Mar 2017, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdążyłem - sprzedał się ;( Niemniej dziękuję za pomoc.
_________________
PietruH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group