Mondeo MK3 2.0 tdci po wymianie wtryskow i pompy nadal kopci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateusz94

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rzeszów
Posiadane auto: Ford Mondeo mk3 2.0 TDCI 2002 rok
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 20 Lut 2017, 13:10    Temat postu: Mondeo MK3 2.0 tdci po wymianie wtryskow i pompy nadal kopci Odpowiedz z cytatem

Witam, koledzy mam problem z moim mk3 2.0 tdci, mianowicie generalnie w auto jest zainwestowane z 15-20 tys nowy blok silnika drugi raz regenerowanych wtryski druga pompa wysokiego ciśnienia turbo zawieszenie i cały osprzęt wszystko było wymieniane... ale do czego zmierzam teraz auto nie chodziło mi na zimnym na wszystkie cylindry i kopcil niesamowicie do tego cała buda się trzesla, jak się rozgrzal pracował poprawnie oddałem wtryski do regeneracji wraz z pompa do bosh service w stalowej wszystko generalnie wymienione prócz końcówek wtrysku bo ponoć były dobre jak fachowcy z bosha stwierdzili po zamontowaniu na auto, samochód chodzi w miarę równo na zimnym ale dalej kopci może nie tak jak wcześniej ale mimo wszystko moim zdaniem nie jest to normalne dodam tylko że wcześniej po pierwszej regeneracji wtryskiwaczy autko chodziło miodzio...
oczywiscie po zamontowaniu regenerowanch wtryskow autko bylo na serwisie forda i oryginalnym oprogramowaniem byly wprowadzone nowe kalibracje..

Na cieplym autko nie kopci i chodzi jak zyleta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group