Pomoc w ocenie auta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlak2000

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 30 Lis 2016
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tychy
Posiadane auto: SKODA FABIA
Piwa: 0/4
PostWysłany: Pią 13 Sty 2017, 17:14    Temat postu: Pomoc w ocenie auta Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Przymierzam się do zakupu Citroena C5 rocznik 2005 do 2007 2.0 w benzynie najlepiej kombi ale z tego co oglądam to prawie wszystkie są sprowadzane z cofniętymi licznikami (potwierdza to wizyta na stronie gdzie można sprawdzić auta ze Szwecji Belgii Danii i Holandii) w związku z czym zaczynam zerkać na hatchback i znalazłem coś takiego. Proszę powiedzcie mi czy warto

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-exclusive-klimatronic-xenon-ID6yFByB.html#6af28fb692
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość spik (wp kontakt) Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
karlone

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 77
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rybnik
Posiadane auto: 05 T&C 3.3
Piwa: 3/1
PostWysłany: Nie 15 Sty 2017, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten też ma "magiczny" stan licznika 171 tys km. Very Happy Very Happy Very Happy To chyba reklama a nie realna prośba o ocenę. Niby czemu ten nie miałby mieć cofniętego licznika skoro wszystkie mają??? Poza tym auto na fotkach zawsze się świetnie prezentuje, co nie zawsze przekłada się na rzeczywistość. Kierownica nieźle styrana - jak by 400 tys przejechał. Ogólnie jak nie zgnity to resztę da się ogarnąć. Trochę drogo właściciel chce. Raczej przez tą cenę nie znajdzie zbyt wielu zainteresowanych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
SQ5OMO

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 248
Skąd jesteś (miejscowość/region): MARKI
Posiadane auto: PEUGEOT 407
Piwa: 12/8
PostWysłany: Nie 15 Sty 2017, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cana jak cena = kazdy ceni ile uważa - zresztą to benzyna wiec ,,,,,
jak szukałem auta dla siebie - (407) to za pieniądze które dałem za benzyniaka mogłem 407 w dieslu kupic o 3-4 lata młodszego
kierownica jest wytarta - ale to nie jest odzwierciedlenie prawdziwego zużycia auta - trzeba brac pod uwage to z jakiego jest materiału - przez kogo używane itd
auto na warsztat do ogólnego wglądu - oceny i wtedy można dumać
jak ja chciałem kupić obejrzałem sporo - i w większości fotki wychodzą dużo lepiej niż auto na prawdę się reprezentuje - druga sprawa - jak za ładnie wygląda też źle - bo podejrzane Smile
ogólnie prezentuje sie fajnie jak dla mnie - kierak można zmienić na ładniejszy
powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawlak2000

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 30 Lis 2016
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tychy
Posiadane auto: SKODA FABIA
Piwa: 0/4
PostWysłany: Sro 18 Sty 2017, 12:31    Temat postu: dziękuję Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość spik (wp kontakt) Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group