Prośba o ocenę Ravki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemekj

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Krosno
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 05 Sty 2017, 14:08    Temat postu: Prośba o ocenę Ravki Odpowiedz z cytatem

Witam. Od jakiegoś czasu szukam samochodu i wybór padł a Toyotę RAV4 2 generacji. Znalazłem coś takiego:
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-rav4-2-0-d-4d-116km-skora-szyberdach-ID6yIeNZ.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=21561301

W przebieg oczywiście raczej średnio wierze, ale poza tym oferta wygląda całkiem przyzwoicie, chociaż zastanawia mnie jedna rzecz. Uzyskałem pełne dane samochodu od sprzedawcy i sprawdziłem na https://historiapojazdu.gov.pl i okazało się, że od lutego 2015 do listopada 2015 nie miał przeglądu.

Napiszcie proszę co o tym samochodzie myślicie, będe wdzięczny za każdą opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Czw 05 Sty 2017, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

( Toyota RAV-4 ) Oceń swoje auto Tylko że to co w ofercie nie jest Twoje i w tym dziale nie omawia się ofert
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group