co to może stukać (filmik)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulu03

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): wadowice
Posiadane auto: caddy 2008
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 20 Lis 2016, 22:39    Temat postu: co to może stukać (filmik) Odpowiedz z cytatem

witam, pacjent to volkswagen caddy 2004 rok silnik 1.9 tdi podajże 100km. w środę lecę do taty do norwegii "podpieścić" jego caddy by swobodnie przeszedł przegląd, większość rzeczy mam przygotowane lecz nie mam pomysłu co może powodować takie dziwne stuki, tata obstawiał dwumasę, lecz po opisaniu objawów i zebraniu trochę informacji z forów ja obstawiał bym na łożysko oporowe, lecz nie jestem z byt doświadczonym mechanikiem jeżeli chodzi o dwumasy i ich objawy i chciał bym prosić was o nakierowanie co to może być. wiadomo nie oczekuje że ktoś mi poda trafną diagnozę w 100% na podstawie zwykłego filmiku ale każda możliwa sugestia będzie mile widziana
https://www.youtube.com/watch?v=th3e11-lAms&feature=youtu.be
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group