Wtryskiwacz SIEMENS 03L130277B nowy! regenorowany! używany!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marecki165

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 153
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Opel Astra 1.7CDTI 125KM Cosmo
Piwa: 1/2
PostWysłany: Sro 28 Wrz 2016, 21:26    Temat postu: Wtryskiwacz SIEMENS 03L130277B nowy! regenorowany! używany! Odpowiedz z cytatem

Witam borykam się z problemem lejącego wtrysku SIEMENS 03L130277B 1.6 TDI podjołem decyzję że trzeba go wymienić ceny są bardzo rozbieżne między nowym, regenerowany i używanym czy ktoś przerabiał ten temat jakie jest wasze zdanie na który wymienić! Osobiście zgłupiałem bo z kim rozmawiam każdy ma inne zdanie ja skłaniam się do regenerowanego czy dobrze zrobię. Bardzo proszę o opinię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marczanka

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 75
Skąd jesteś (miejscowość/region): Brodnica
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 benzyna romprod 2008
Piwa: 4/2
PostWysłany: Nie 30 Paź 2016, 21:36    Temat postu: Re: Wtryskiwacz SIEMENS 03L130277B nowy! regenorowany! używany! Odpowiedz z cytatem

Jeśli w najbliższym czasie chcesz go sprzedać to kup po regeneracji, a jeśli chcesz jeszcze go potrzymać to kup nowy. Z regenerację różnie bywa. Niektórzy są zadowoleni a inni nie. Podobnie jest z używkami. Nigdy nie wiesz co kupujesz. Pozdrawiam. Krzysztof.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group