Pierwsze auto do 3tys

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beny_998

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 13 Sie 2016
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódzkie
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 24 Wrz 2016, 21:03    Temat postu: Pierwsze auto do 3tys Odpowiedz z cytatem

Witam możecie doradzić co kupić na pierwsze auto do 3 tysięcy. Dobrze by było gdyby ktoś pisząc propozycje co wybrać napisał też na co zwracać największą uwagę w poszczególnych modelach. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Nie 25 Wrz 2016, 04:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego do kwoty którą proponujesz trudno kupić coś co nadaje się do użytku. Uwagę należy zwrócić jedynie na czas jaki pozostał do następnego przeglądu technicznego, bo następnego możesz już nie zaliczyć. Trudno cokolwiek doradzić bo za te pieniądze to tylko pozostaje skuterek i to z dolnej półki ale za to nowy
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
beny_998

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 13 Sie 2016
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódzkie
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 25 Wrz 2016, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że ciężko coś znaleźć w tej kwocie i raczej nie ma się spodziewać cudów od auta za taką kwotę. Liczyłem na podpowiedzi co wybrać z aut z tego budżetu. Zastanawiam się nad Fiatem Fiatem Punto, Audi 80 ewentualnie Honda civic v gen. Co myślicie o tych autach ewentualnie co byście innego rozsądnego doradzili w trochę większym budżecie albo przynajmniej za jakie pieniądze warto czegoś szukać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Askipod

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 30 Wrz 2016, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym dla siebie wybrał z tych trzech fiata punto z silnikiem 1.2, który jest nie do zajechania[urlPKT22.[/url] Z tych wymienionych prezentuje się on chyba najlepiej, sam też kiedyś takiego miałem[urlPKT22[/url] Ale cokolwiek byś nie wybrał, w tym przedziale cenowym, musisz zwracać dużą uwagę na stan techniczny, żeby się nie nadziać[urlPKT22/].[/url]

Ostatnio zmieniony przez Askipod dnia Pon 14 Lis 2016, 18:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Kolina

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Garwolin
Posiadane auto: Volvo V70 2.4 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 28 Lis 2016, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej cenie zdecydowanie polecam Ford Fiest 1996 benzyna. Jeździłem takim przez 4 lata jakiś czas temu i nieśmiertelne autko. Na rynku jeszcze troche ich jest więc trzeba dobrze poszukać ale ja polecam to auto zdecydowanie
_________________
Pkt 22 RF
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 28 Lis 2016, 14:54    Temat postu: reklama

Powrót do góry
pavlo248

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 620
Skąd jesteś (miejscowość/region): lubuskie
Posiadane auto: Citroen C52,0 16V 143KM Exclusive 2006 , Citroen C4 1,6HDI VTR , 407 2,0 HDI
Piwa: 60/0
PostWysłany: Pon 28 Lis 2016, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Saxo, Peugeot 106. 1,1 lub 1,4 benzynka idealne na pierwsze autko w tym budżecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group