KIA SHUMA II Bagażnik dachowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Seemann

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: KIA Ceed
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 21 Sie 2016, 10:11    Temat postu: KIA SHUMA II Bagażnik dachowy Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ma bagażnik na swoim aucie? Posiadam model KIA SHUMA II 2003 r. i zastanawiam się nad bagaznikiem. Nie wiem jaki model bagażnika będzie pasował i czy jest możliwość w ogóle zamontowania takiego bagażnika na takim samochodzie. czy pod uszczelką są jakieś otwory?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
CrashBandicot
Moderator

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 369
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Kia Shuma 1,5 2000r, Vectra B 2.0 DTi 2000r. kombi, Omega BFL 2001r. 2.6 V6 235KM Automat
Piwa: 8/0
PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak w "dwójce", ale w "jedynce" otworów nie było niestety. Ale to nie przeszkadzało w możliwości montażu bagażnika. Sam kilkakrotnie jechałem z takim rowerowym bezproblemowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Seemann

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: KIA Ceed
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 01 Mar 2017, 09:34    Temat postu: Bagażnik Odpowiedz z cytatem

A możesz powiedzieć jaki dokładnie model bagażnika miałeś? W jaki sposób go mocowałeś? Za rant samochodu czy w jakiś inny sposób?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
CrashBandicot
Moderator

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 369
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Kia Shuma 1,5 2000r, Vectra B 2.0 DTi 2000r. kombi, Omega BFL 2001r. 2.6 V6 235KM Automat
Piwa: 8/0
PostWysłany: Wto 27 Cze 2017, 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj kolego. Modelu nie znam. Natomiast mogę opisac montaż. Otóż opierał się na gumach na krawędzi auta, i dociśnięy był zabezpieczonymi gumą blaszkami. Skręcało się to na zasadzie zacisku. Dwie poprzeczki i gotowe. Mocowanie było bardzo stabilne. W każdym sklepie sensownym z bagażnikami dobiorą Ci bez problemu. niestety mój poszedł razem z autem, tak więc nie pomogę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group