Prosta adaptacja klimatyzacji manualnej na automat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krogaski

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ełk
Posiadane auto: Zafira A 1,6 16V 2003
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 04 Sie 2016, 12:14    Temat postu: Prosta adaptacja klimatyzacji manualnej na automat Odpowiedz z cytatem

W mojej Zośce miałem klimatyzację manualną. Przy dłuższych trasach każdy wie jaki to "komfort" sterowanie włącznikem klimatyzacji. Wpadłem na pomysł aby zaprząc do tego elektronikę. Zakupiłem zestaw zmontowany termometru elektronicznego z histerezą. Produkt gotowy wymaga kilku przewodów. Podłączyłem do instalacji samochodu /zapalniczka/, czujnik temperatury do nawiewu a sterowanie przekaźnikiem w miejsce bezpiecznika od klimatyzacji. Na trasie ponad 900 km rewelacja. Tempratura ustawiona 20 wyłączanie 22 a załączanie 18. Super polecam. szczegóły krogaski@o2.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group