Problem z nierówną pracą na metanie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje CNG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hochwander

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: VW Caddy 2009r benzyna 2.0 + CNG
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pon 25 Lip 2016, 17:42    Temat postu: Problem z nierówną pracą na metanie. Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem. Ostatnio zaparkowałem auto przy rzece żeby udać się na spływ kajakami. Auto stało dwie doby (pod domem nieraz przez tydzień nie odpalam) przy temp w nocy ok 12, w dzień 26st. i podczas powrotu odpalił na metanie (caddy CNG ecofuel) ale strasznie się dusił i silnik pracował nierówno, po czym pojawiła się żółta kontrolka pompy paliwowej - takie coś: http://prntscr.com/bx6g8c Świeciła się przez może sekundę migając i auto przeszło na benzynę. Z benzyną nie było problemu. Po rozgrzaniu silnika do 90 stopni silnik zaczął ciągnąć gaz i cała trasa przebiegła idealnie kolejne 170km. Dziś odpalam - bez problemu. Czy trzeba z czymś takim jechać do mechanika (jakiego w okolicy Poznania?) czy też to jednorazowy problem z jakimś zawilgoceniem czy czymś podobnym? Dodam, że nigdy nie wymieniałem filtra do gazu - może to o to chodzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje CNG Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group