Problem z odpaleniem samochodu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemo_ibiza

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Biała Podlaska
Posiadane auto: Seat Ibiza 1.4 16v KAT
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 10 Cze 2016, 22:07    Temat postu: Problem z odpaleniem samochodu Odpowiedz z cytatem

Witam,

posiadam Seat Ibize 1.4 KAT v16 2003 i zauważyłem gdy jeżdżę nim np robię ze 50 km to po zgaszeniu silnika i poczekaniu z 5 min nie odpala mi. Kręci, kręci i kręci tak z 5 raz aż odpali. A gdy normalnie w mieście jeżdżę nie ma problem z odpaleniem. Nie wiem czy to normalne ale po odpaleniu i stojąc na luzie czuć drgania leciutkie co 2 sekundy np. Co to może być ? Powiem że we wtorek będzie wymieniany rozrząd. Z odpaleniem to może być np kostka w stacyjce czy raczej pompa paliwowa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group