Linka sprzęgła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drastik

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Palio 1.2 75 HL
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pon 06 Cze 2016, 11:24    Temat postu: Linka sprzęgła Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Czy ktoś mógłby poratować numerem katalogowym oryginalnej linki sprzęgła do Fiata Palio 1.2 (75KM) z 2000r? Szukałem w ePer ale nie znalazłem... Dzwoniłem tez do serwisu fiata ale nie potrafili wskazać numeru.

Pozdrawiam,
_________________
Palio Weekend 1.2 75 HL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
grześko

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tomaszów Mazowiecki
Posiadane auto: Fiat Punto 2012 1,2 (2012)
Piwa: 3/1
PostWysłany: Pon 13 Cze 2016, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, nr katalogowy tej linki to 46788229, ale dziwię się trochę, że nie podali Ci numeru w serwisie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
ceta

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): mg
Posiadane auto: siena 1,2 hl ,99
Piwa: 0/2
PostWysłany: Czw 05 Lip 2018, 11:46    Temat postu: linka sprzęgła Odpowiedz z cytatem

czy do Sieny 1,2 1999 (54KW}to ta sama linka a jeżeli inna to jaką kupić prawidłową

07 07 2018
wczoraj kupiłem linkę wg .rady pani w sklepie o symbolu 46736944 Linexa linka do Palio 1,2 1,6 97r. Linexa, pasuje do mojej Sieny idealnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group