C4 GRAND PICASSO 1.8 125 KM prod. 12.2007 Ile gazu Wam Pali?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darioosheck

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 3


Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 31 Maj 2016, 14:00    Temat postu: C4 GRAND PICASSO 1.8 125 KM prod. 12.2007 Ile gazu Wam Pali? Odpowiedz z cytatem

Takie pytanko:
Samochód o parametrach jak powyżej. Instalacja dobra - BRC, zamontowana miesiąc temu.
Normalnie samochód pali 10 l benzyny/100 km w cyklu mieszanym. Gazu pali 13,5-14 l w cyklu mieszanym. Wg mnie jest to sporo za dużo. W związku z tym chciałem się zapytać Was.
Czy macie ten sam model "zgazowany" na podobnej instalacji? Ile Wam pali gazu?
Z góry dzięki za odp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
saperek

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 564
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nałęczów / Lublin
Posiadane auto: C4 GP 1.8 '08
Piwa: 12/7
PostWysłany: Wto 31 Maj 2016, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi Pb bierze ok. 9 l., a gazu tak do 12 l. się mieści, jazda w większości po mieście. Na trasie schodzi do 10-11 l. gazu. Jazda z prędkością powyżej 150km/h skutkuje spalaniem ok. 15 l. gazu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group