nie działający wentylator klimy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yac2302

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Maj 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Myszków
Posiadane auto: Opel Astra G 1.8 16V 1999
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 22 Maj 2016, 09:24    Temat postu: nie działający wentylator klimy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Jestem tu nowy wiec z góry przepraszam jeśli napisze coś nie tak.
Sprężarka sie załącza ale nie działa wentylator klimy, niemam modułu wentylatorów tylko wszystko sterowane przekaznikami proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Tulix

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jaslo/Lisburn
Posiadane auto: Opel Zafira B (Z19DT) 2008; Opel Zafira A (Z16XE) 2001; Renault Clio 1.2; 2000
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 23 Maj 2016, 17:19    Temat postu: Re: nie działający wentylator klimy Odpowiedz z cytatem

yac2302 napisał:
Witam wszystkich. Jestem tu nowy wiec z góry przepraszam jeśli napisze coś nie tak.
Sprężarka sie załącza ale nie działa wentylator klimy, niemam modułu wentylatorów tylko wszystko sterowane przekaznikami proszę o pomoc.


Witam,

Masz na myśli dmuchawę w samochodzie? Twoja klima raczej nie ma osobnej dmuchawy tylko wszystko leci jednym nawiewem, prawda?) Zdarzyło mi się raz że w Zafirze B przestał się obracać silnik dmuchawy (raz łapał, raz nie aż w końcu padł). Koszt naprawy to dwie szczotki za kilka zl, dobranie się do silnika dmuchawy i wymiana ich - chodzi jak burza po dzis dzien.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group