Gasł, wariuja obr,bledy G42,G70,G19,V60?????

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plamidlo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): prabuty
Posiadane auto: Seat Leon I
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 17 Maj 2016, 16:00    Temat postu: Gasł, wariuja obr,bledy G42,G70,G19,V60????? Odpowiedz z cytatem

Witam,mam leona 1.6sr 8v 74kW,Raz zapali normalnie nieraz nie chce chyba ze dodam gazu czy zimny czy ciepły tak samo,podczas jazdy gdy wciskam sprzęgło nieraz zgaśnie. Na biegu jałowym pochodzi normalnie i po chwili spadają obr. do 400-500 i tak chodzi. Po wyczyszczeniu przepustnicy nie gaśnie już,ale teraz obr 1300 1500 falują,nieraz pod 2000,przy przyspieszaniu szarpie.Adaptacje zrobiłem.Nic się nie świeci na desce.Takie błędy były G42,G70,G19,V60, a teraz wyskakuje mi błąd 00282.

Jakby ktoś wiedział,miał jakiś pomysł ????? Będe bardzo wdzięczny

Pozdrawiam
_________________
Witam i Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group