nowa nagrzewnica nie grzeje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady ,problemy techniczne .
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wnuczek 77

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): wloclawek
Posiadane auto: opel frontera B 2,2 dti 2000r
Piwa: 0/3
PostWysłany: Sro 04 Maj 2016, 20:53    Temat postu: nowa nagrzewnica nie grzeje Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z ogrzewaniem mianowicie kilka dni temu znalazlem tlusta plame pod dywanikiem z prawej strony po wizycie w warsztacie stwierdzono ze nagrzewnica jest peknieta faktycznie tak bylo wiec wymienili mi na nowa i tu pojawia sie problem po ustawieniu ogrzewania na maxa i przebyciu 50 km z nawiewu leci chlodne powietrze dodam ze temperatura silnika jest w granicach 90 stopni wiec mam pytanie czy to moze byc wina termostatu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dziadek1

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 2011
Skąd jesteś (miejscowość/region): Brzozów
Posiadane auto: Grand scenic 1,9 dci r 2006
Piwa: 166/1
PostWysłany: Czw 05 Maj 2016, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam albo zapowietrzoną nagrzewnicę, albo coś porobili z klapkami sterującymi przepływem powietrza. Termostat raczej nie, bo silnik by się nie dogrzewał.
Pozdrawiam
_________________
Pomogłem - napisz na koniec jak rozwiązałeś problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
gorzki1967

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Opel Corsa C 1.2
Piwa: 24/1
PostWysłany: Nie 29 Maj 2016, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam banalne pytanie . Skoro wymienili nagrzewnicę w warsztacie. To dlaczego nie zgłosiłeś tego faktu magikom w warsztacie ?? Po wymianie sprawdza się czy działa . Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady ,problemy techniczne . Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group