pomoc w poszukiwaniu mazdy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michu020384

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Inowrocław / Kuj - Pom
Posiadane auto: ford ka, 1.3, 200r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 02 Maj 2016, 15:44    Temat postu: pomoc w poszukiwaniu mazdy Odpowiedz z cytatem

Witam, do tej pory nie miałem styczności z mazdami więc proszę o po moc, szukam mazdy 3 ( 6 odpadła bo chciałbym radio ori z mp3), budżet niewielki niestety 13-14 tys wymagania wysokie hehe, benzyna 2.0, 4 drzwi, hatchback, grzane fotele przód i to najważniejsze, reszta elastyk, może ktoś gdzieś cos wie, słyszał, chętnie skorzystam z każdej pomocy, jak będzie warto moge dojechac kilka km, jestem z kuj pomorskiego, ale jak mówie bo cos wartego uwagi można poleciec dalej, z góry dzięki pozdrawiam, aha rocznik celuje minimum 2004,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
alex000

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Siedlce
Posiadane auto: Mazda 2
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 06 Maj 2016, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymagania faktycznie masz trochę wysokie jak na posiadane fundusze. Może być ciężko. Inaczej, być może trafisz na jakieś oferty za taką sumę, ale ich jakość może być różna. Zwłaszcza w małych komisach, jakoś nie mam do nich zaufania, po tym jak byłem z siostrą i dali nam do wypróbowania samochód, ktory wgl nie chciał odpalić. Może lepiej byłoby uzbierać jeszcze z pięć tysięcy i dopiero wtedy poszukać czy to u prywatnych czy np. u jakiegoś dealera. No, a jeżeli nie chcesz czekać, to jak będziesz oglądał auta, weź sobie kogoś, kto się na tym zna, żeby cię nie oszukali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group